Trening Wytrzymałościowo-Siłowy a suplementacja

Trening Wytrzymałościowo-Siłowy to ogromne obciążenie dla Twojego organizmu, jednak jeśli dasz radę i przezwyciężysz swoje słabości, zostaniesz nagrodzony ogromnym wzrostem siły i masy mięśniowej oraz wytrzymałości organizmu. Pamiętaj jednak, aby przy takim obciążeniu dbać o prawidłową dietę oraz o odpowiednie odżywki.

Trening Wytrzymałościowo-Siłowy wymaga starannie przemyślanej suplementacji. Każdy suplement powinien mieć jakieś konkretne zadanie, dzięki któremu szybciej osiągniesz swoje wyznaczone cele treningowe. W suplementacji z pewnością muszą znaleźć się odżywki białkowe, dzięki którym Twoje mięśnie otrzymają odpowiednią ilość protein i aminokwasów, niezbędnych nie tylko do prawidłowego funkcjonowania organizmu na co dzień, ale też do dalszego rozwoju. Warto wprowadzić do suplementacji BCAA, czyli połączenie leucyny, izoleucyny i waliny. BCAA ma bardzo silne działanie anaboliczne, antykataboliczne, sprzyja produkcji ważnych hormonów, przyspiesza syntezę włókien mięśniowych, a przede wszystkim przyspiesza regenerację potreningową oraz pozwala zapobiegać bólom mięśniowym, które mogą pojawić się po treningu. Bóle te często mylone są z popularnymi zakwasami, jednak nie jest to to samo. BCAA doskonale zapobiega tego typu bólom, dzięki czemu będziesz mógł szybciej udać się na kolejny trening. Jest to najlepszy sposób na to, abyś osiągnął jeszcze lepsze efekty treningowe i to w krótkim czasie! Inne suplementy, które warto wprowadzić do swojej sportowej suplementacji, to z pewnością arginina i cytrulina – są one stosowane przez wielu kulturystów, ponieważ pozwalają na maksymalną rozbudowę masy mięśniowej i na doskonałe wykorzystanie potencjału swojej sylwetki.

Trening Wytrzymałościowo-Siłowy  to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą osiągać jeszcze więcej i nie mają żadnych oporów przed tym, aby solidnie spocić się na siłowni. Jeśli chcesz, by twoje treningi przyniosły naprawdę spektakularne efekty nie wahaj się i wypróbuj treningu siłowo-wytrzymałościowego!